tov-agrosem-nadyniy-partner-dlya-ukranskih-agrarv

Родючі українські землі кожного року дарують всьому світові багаті врожаї різних сільськогосподарських культур. Тому належне оснащення фермерських господарств необхідною технікою, мінеральними добривами та насінням – важлива складова розвитку аграрного сектору. Компанія «Агросем» пропонує продукцію від провідних всесвітньо відомих брендів – виробників якісних товарів для сільського господарства.

Ми надаємо професійні агрономічні консультації, проводимо для наших клієнтів різні цікаві акції та приємно здивуємо знижками. Разом з банками-партнерами та виробниками продукції пропонуємо вигідні умови фінансування і угоди з лізингу на зручних для клієнтів умовах.

Використовуй сучасну техніку – збирай врожай легко

ТОВ «Агросем» – офіційний дистриб’ютор компанії-виробника високоякісної та інноваційної сільгосптехніки John Deere. Ми пропонуємо широкий вибір техніки різного призначення: комбайни, трактори, сівалки, обприскувачі, глибокорозпушувачі та багато іншого.

Перевагами техніки цього відомого бренду є використання сучасних матеріалів та технологій у виробництві, надійність і довговічність експлуатації, гарантія від виробника та ідеальне співвідношення ціна-якість. Наша компанія пропонує нову або вживану техніку та сервісне обслуговування.

Що посієш, те й пожнеш

Наша компанія реалізує високоякісне насіння перевірених багаторічним досвідом світових виробників, таких як норвезька компанія Yara International ASA. В асортименті насіннєвий матеріал різних сільськогосподарських культур: буряка, соняшника, озимої пшениці та жита, гороху, кукурудзи, сої та інші. Ми пропонуємо найкраще насіння, яке гарантує вам високі показники врожайності. У нас покупці можуть знайти сорти та гібриди, вперше завезені до України.

Якісні добрива

Кожен аграрій знає, що мінеральні добрива відіграють вагоме значення у вирощуванні гарного врожаю. Ми зібрали для вас лінійку найкращих продуктів цієї серії, найсучасніші розробки відомих виробників, які відрізняються безпечністю та високою ефективністю. Серед нашого асортименту ви знайдете популярні нині біологічні препарати живих культур мікроорганізмів, корисних для рослин – інокулянти.

ТОВ «Агросем» завжди готовий до співпраці з новими покупцями та партнерами. Наша головна ціль – забезпечення вітчизняних землеробів необхідною технікою, насінням, мінеральними добривами та необхідною професійною підтримкою!

Джерело: https://agrosem.ua/