Житло в Київському новобудові підвищеного комфорту стало доступнимЖК «Традиція» розташовується в екологічно чистому районі Києва — на Позняках. Складається комплекс з п’яти 25 поверхових житлових висотних будинків, які зводяться з найдорожчих і надійних будматеріалів європейської якості за сучасними технологіями. Пропонуються квартири для продажу на будь-якому поверсі. Якщо ви захоплюєтеся мальовничим видом з вікна і для вас його наявність в пріоритеті, то оформите заявку на придбання нерухомості на останніх поверхах. На сайті забудовника житловий комплекс Традиція «Інтеграл-Буд» ви зможете ознайомитися більш детально з доступними варіантами, побачити їх метраж і планування.

У житловому комплексі «Традиція» реалізуються квартири як від будівельників, так і з уже готовим ремонтом. У галереї представлені типові дизайнерські проекти, з яких ви зможете вибрати той, що вам до душі. У квартирах, готових до заселення, вже встановлені вбудовані кухні і сантехніка. В наявності найсучасніша варки поверхня, витяжка. Просторі фойє і комфортабельний швидкісний і безшумний ліфт зроблять ваше проживання в ЖК «Традиція» максимально комфортним. Всі квартири (1-3х кімнатні) мають грамотно продуману планування.

У кожній квартирі передбачена містка комора, в якій зручно зберігати коляски, побутову техніку та інші великогабаритні вещі.Еслі ви захоплюєтеся мальовничим видом з вікна і для вас його наявність в пріоритеті, то оформите заявку на придбання нерухомості на останніх поверхах. На сайті забудовника «Інтеграл-Буд» ви зможете ознайомитися більш детально з доступними варіантами, побачити їх метраж і планування. Привертає увагу покупців і розвинена інфраструктура. На території розкинувся мальовничий парк відпочинку тільки для мешканців комплексу, обладнаний дитячий ігровий майданчик, розпочато будівництво приватного садка, зведений великий торговий центр і багато іншого.

источник http://mp-partner.kiev.ua/