yak-pravilno-utepliti-vknaЗгадайте, скільки дискомфорту доставляє Вам холод: щозими Ви змушені платити великі гроші за обігрів, але все одно відчуваєте протяги що виходять від вікон. Це все призводить до дискомфорту проживання в квартирі. Але ці проблеми можна вирішити за допомогою зовнішнього утеплення квартири та вікон. Як надійний утеплювач можна використовувати теплозберігаючі плівки, самоклеючі утеплювачі або шведські технології утеплення.

 

Вибираємо надійний склопакет

Дуже важливо мати загальне уявлення про типи вікон, адже саме від них залежить підбір методу утеплення. Пам’ятайте, що метод утеплення, відповідний для одного типу вікон, може бути повністю неприпустимим для іншого типу і не дасть і найменшого ефекту. Саме вікна пропускають більшу частину тепла на вулицю в холодну пору року.Також, важливо пам’ятати, що необов’язково тепло виходить через щілини в рамах, так як скління займають досить велику площу і теж є причиною втрати тепла. Тому, в країнах із суворими зимами рекомендують установку трикамерних склопакетів.

 

Шведські технології утеплення

Сьогодні розмови про теплоізоляцію як ніколи актуальні. З власного досвіду ми можемо зробити висновок, що шведські технології теплоізоляції — найнадійніші і якісні. І це не дивно, адже шведи завжди були відомі як економна і практична нація, ці принципи і були покладені в основу даного підходу до проблеми теплоізоляції. Вони вирішили актуальну задачу і змогли придумати технологію, що дозволяє максимально економити тепло, при цьому зберігши можливість відкривати і закривати вікна або двері. Сьогодні ми не звертаємо увагу на те, що щодня користуємося їх технологією — відкриваємо двері холодильника або багажник автомобіля.Якщо Ви бажаєте використовувати шведський метод як утеплення Вашої квартири, Вам знадобитися герметик і трубчастий ущільнювач, стійкий до температурних перепадів, пили і бруду. Цей матеріал довговічний і зазвичай має гарантію експлуатації не менше 20 років. Для утеплення вікна Вам необхідно вирізати паз за допомогою спеціального інструменту (фреза) і вставити паз в утеплювач. Метод дуже простий і дозволяє економити понад 10% електроенергії на опалення, але все ж Ви повинні мати певне уявлення по даному типу робіт. Новачкам не рекомендується самостійно проводити утеплювальні роботи через відсутність досвіду і, отже, ризик поломки віконної рамки.

 

Самоклеючі ущільнювачі

Наступний метод утеплення — самоклеючі ущільнювачі. Це найпростіший і дешевий спосіб швидко і надійно утеплити скло і заощадити на обігріві квартири. Утеплити вікно таким способом може звичайна домогосподарка, яка нічого не розуміє в будівництві. Для цього потрібно купити спеціальні самоклеючі смужки з ПВХ, поролону або гуми і забити ними щілини в віконних рамах. До початку теплоізоляційних робіт бажано знежирити поверхню рами, просушити її, відклеїти захисну плівку і приклеїти ущільнювач. Ущільнювачі дозволяють заклеїти щілини від 1 до 7 мм. Термін експлуатації 4-5 років.

 

Теплозберігаючі плівки

Ми пропонуємо нову технологію, яка в комплексі з ізоляцією і налаштуванням віконних рам дозволить зберегти тепло у Ваших домівках та зменшити рахунки за газ. Можливо, Ви скажете: «Це мене не стосується, у мене вдома, (в офісі або в магазині) вже стоять металопластикові вікна від провідного виробника з п’ятикамерного профілю, з двох камерним енергозберігаючим склопакетом!» Але це не так!Теплозберігаюча плівка володіє максимальною прозорістю і добре пропускає світло, надзвичайно низьким коефіцієнтом теплопередачі як в холодні морози, так і в спекотні літні дні, низькою статичністю (майже не збирає пил), високою ефективністю використання в різних умовах як взимку, так і влітку, низькою ціною. Наведемо приклад: металопластикові вікна, як і дерев’яні, складаються на 75% з скла, а як відомо скло, як і метал, більше проводить (пропускає) тепло. Звідси випливає, що якщо цифра тепловтрат дерев’яних вікон становить 50-60%, то металопластикових 30-40%. Ми бачимо, що це не на багато менше. Ви скажете: «А як же енергозберігаючий склопакет з заправкою газу між склом?» Ми відповімо! Це не більше і не менше, ніж маркетинговий хід, покупка «повітря в пляшці». Основним видом вирішення цієї проблеми є покупка плівки. Таким чином, якщо скління пропускають холод, то відсікти холод прозорою плівкою — відмінне рішення!

P.S. На закінчення: всім людям, що живуть в панельних (тут, можете почитати про втрату тепла і вогкість в квартирах через погані міжпанельних швів) або цегляних неутеплених будинках, відомі проблеми, пов’язані з промерзанням стін (холодні стіни), грибком, поганий шумоізоляцією, втратою тепла. Варто утеплити квартиру в Києві і перестати марно, щорічно спалювати ресурси даремно. Подумайте, скільки кубометрів повітря пересушили ваші електрообігрівачі, враховуючи всю небезпеку використання таких приладів. Просто згадайте відчуття, коли входиш в холодний будинок і вирішите, чи варто далі терпіти або краще почати вирішувати проблему вже зараз!